Firmamız Hakkında

TUZ İste Burda. Tablet tuz, İyotlu tuz, Deri tuzu, Yem tuzu, Tekstil tuzu, Likit tuz ve Bütün tuz çeşitlerini bulabileceğiniz Adres

ÜNVER TUZ NAKL MAD TAAH İŞL SAN TİC LTD ŞTİ. 
Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup 2000 m2 kapalı alanı ve 2000 m2 açık alanı ile mekanik rafine tuz üretimi tesisleriyle ve ARGE faaliyetleri ile her alanda ihtiyaca uygun tuz üretilebilmektedir. 

Yıllık 100.000 M/TON Göl tuzu üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük tuz üreticileriarasında olan fabrikamızda, üretim, ilk anından son anına kadar kalite ve hijyen kuralları çerçevesinde el değmeden otomatik olarak, kapalı bir sistemde gerçekleşmekte ve tüketiciye titiz laboratuar testlerinden geçtikten sonra ulaşmaktadır. 

Kuruluşumuzdan bugüne seçkin gıda kuruluşlarının tuz tedarikini gerçekleştiren firmamız, Bu bağlamda, geçen süreç içerisinde elde etmiş olduğumuz bilgi ve deneyimlerle markalaşma çalışmalarına hız verilmiş, , kurumsal kimliğimiz yenilenmiş ardından perakende sektörüne yönelik ürünlerimizin ambalajları değiştirilerek saha faaliyetleri yeniden yapılandırılmıştır. 

Bu çerçevede bayi ağımız genişletilerek perakende sektöründeki pazar payımızın arttırılması başlıca hedefimiz olmuştur Şirketimiz, iyotlu sofra tuzu, gıda sanayi tuzu, deniz tuzu, tablet tuz ve endüstriyel tuz ve en önemlisi 900.000.000 / ton luk Kaya tuzu Rezerviyle Türkiye’nin en Büyük kaya tuzlasına sahiptir. 

Ürün yelpazesi ile birlikte sektördeki güçlü, prensipli, ilkeli ve yenilikçi yapısıyla öncü marka olma hedefini sürdürmektedir. 

Firmamız, sürekli büyüyen kadrosu ve yenilenen teknolojisinin verdiği güven ile beraber tüketicilerimizin beğenisi ve iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin katkılarıyla geleceğe ümitle bakmaktadır. 

Vizyonumuz 
  • Halk sağlığı(hijyen ve sanitasyon) 
  • Müşteri memnuniyeti bilinci
  • Çevre Koruma Bilinci
  • Yenilikçilik
  • Kalite
  • Daha iyiyi başarma isteği
  • Uzmanlık
  • Deneyim
  • Dinamizm

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini esas alarak, çevreye ve doğaya saygılı prosesimizle çevrenin korunmasını sağlamak ve çevre bilinçlendirme çalışmaları yapmak, hijyen ve sağlık kurallarına uygun ürettiğimiz ürünlerle müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmaya çalışmak. 

Üstün teknolojisi ve üretim kapasitesiyle Ünver Tuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim sistemi, ISO 18001 işçisağlığı ve güvencesi Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalı Tuz üreticisidir. 

Ünver Tuz Modern Tesislerinde müşterilerine hijyenik ortamda ,çevre dostu teknoloji ile hazırlanmış sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. .

Kaya Tuzu ve Göl Tuz'u olmak uzere ıkı farklı cesıtte tuz ımalatı yapmaktayız